Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Omen

    tag

    Levél

    (#1435) total90: Nem is tudom, de tetszik. Olyan fotokeret szerű, vagy talán inkább win háttér. Az éles részek kicsit elvesznek a tömegben.

    (#1440) cattus: Az ötlet jó. A megvalósítás nem annyira. Kicsit unalmas a nézőpont. Kicsit lapos az egész.

    (#1443) m3ss: Nah, ez nagyon jó. :R

    (#1445) nesa: Ezt most nem értem :F

    (#1446) aleister: Jó lenne ez, csak kár, hogy a modell leesik a képről :)

    (#1447) zool1: Azt a pár kis levelet el kelett volna söpörni a nagy mellől, és jobb alsó harmadolóba tenni, akkor szerintem jobb lett volna a komp. De a többi szerintem renben van.

    (#1448) MC Pite: Itt a helyén van minden. :R

    (#1449) cOxeR: Több képeden is van ez, vagy hasonló karcos textúra amit nem igazán értek, hogy miért. Szerintem nem illik rá. Ezt leszámítva 5 ös. :R

    (#1450) MrBean55: A gerincet én kiegyenesítettem volna, amúgy jó.

    (#1452) forceberg: Jó. :R

    (#1455) Santiagain: Jó a címadás :D De a borostyán már csak ilyen, ha hagyon simán szétbont egy házat. Kis kontrasztot még elbírt volna szerintem a kép.

    (#1456) Throme: Hiányzik a téma a képről. Ezen az utólagos blur sem segít.

    (#1457) Kazimír Jó kép, mégjobb címmel.

    (#1458) ballington: Ez is jó.

    (#1461) j.bravo: csillagos ötös, és még az is a négyzeten. Nagyon ott van. :C :R

    (#1463) Freddy76: Azon gondolkodtam, hogy ha nem a lányod van a képen, akkor ez csak is az ő diplomája lehet, hogy valami köze legyen hozzá. :DDD Persze csak viccelek. A kép amúgy jó lett. ;)

    Malacka sétál az erdő szélén. Egyszer csak leesik.

Új hozzászólás Aktív témák