Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Omen

    tag

    Fekete:

    (#1418) MC Pite: A téma jó de 3 dolog amit szerintem elrontottál: - Lavágtad az alját. - Az elején a tükröződések (színes CD). - Az oldalát emeled ki, ahol két csavaron kívűl semmi nincs. Ezt a hifi cuccot is be lehet mutatni érdekessen, es sajna inkább olyan lett mintha valaki lekapta volna a gépet, mert el akarja adni valamelyik használt cucc oldalon.

    (#1420) Throme: Kicsit talán szűk.

    (#1421) total90: Miért ferede a pohár? De amúgy szerintem jó.

    (#1422) cOxeR: Ezt a képet megnézném portré állásban, úgy hogy az alsó harmadolóban van a fedél tengelye. A kiégés engem nem zavar, de az igen, hogy ferede az ovális hossztengelye. Amúgy tetszik, simán kiraknám a falra.

    (#1423) Zozzer888: Az ötelt tetszik. De a kompozíció nagyon nem jó.

    (#1424) Santiagain: Jó, hogy nem külön raktad be valamelyiket, így együtt adja igazán.

    (#1425) forceberg: Érdekes, ügyes, jó lett. :C

    (#1426) nesa: Ennél azért szerintem tudsz te sokkal jobbat is. Ez most valahogy nem jött át.

    (#1427) zool1: Jó kis makró. Jól látom, hogy azok sörösdoboznyitófülek? Mert akkor ez az ékszerkészítés egy jó hobby egy alkoholistának :D

    (#1428) MrBean55: A hozzá írt szöveg nélkül jó lenne a kép. De így, hogy van hozzá történet, sokkal jobb lenne ha a képen mutatnád be, hogy ki ő és miért van ott.

    Malacka sétál az erdő szélén. Egyszer csak leesik.

Új hozzászólás Aktív témák