Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zool1

    őstag

    Fekete téma értékelése:

    (#1416) Omen: tetszik a kép pohár két szélén végigfutó "fénycsík". Nincs mit hozzátenni , nekem úgy jó ahogy van.

    (#1418) MC Pite: a téma választás nekem bejön, ellenben a kivitelezés nem. Mit értek ez alatt? Olyan szögből fotóztad a hangrendszert, amely mindennapos. Érdekesebb szögből megnéznék róla pár képet.

    (#1420) Throme: jó a képnek a vágása, és a vignette is "jól áll neki". Ellenben a kontraszton, még egy kicsit emeltem volna, hogy jobban érvényesüljön a fekete, és egy kicsit sötétebbre vettem volna a képet.

    (#1421) total90: nagyon tetszik a pohár alakja, és hogy a ferdesége feszültséget kelt a képben, grat.

    (#1422) cOxeR: nem a szokványos témát látom ezen a képen, de tetszik, különösen az aknafedél felett lévő fény.

    (#1423) Zozzer888: ötletes a téma választás, de ebből a szögből nem sok mindent látni a témából, ha jól tudom készült kép, oldalról is a motorról, azzal viszont minden rendben.

    (#1424) Santiagain: nagyon tetszik, nincs mit hozzá tennem, ötletes.

    (#1425) forceberg: jó kivitelezés, jó utómunka, grat.

    (#1426) nesa: a nem szokott "témába tartozás" , és mégis bejön. Ha lehet annyi észrevételem, én még jobbról vágtam volna egy kicsit.

    (#1428) MrBean55: átjön a kép mondani valója, és még a pillanat is tetszik, de egész alakosban jobb lett volna szerintem.

Új hozzászólás Aktív témák