Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rbalint88

    addikt

    válasz .mf #78141 üzenetére

    Mint ma kiderult, szomszednak (megelhetesi fotos/videos) is Z6 van, majd megnezem egy sör mellett :)
    ma elmentunk egy ketoras setara, vittem az A7-et, de csak 3x kapcsoltam be, egyelore meg nem jottek vissza a kreativ energiak. Potakkut azert vittem :DDD
    Szerintem a Zeiss Biotar 75/1,5 fog raragadni, aztan majd megkerem az alanyokat, hogy ne mozogjanak :D
    egyebkent azert nem akartam (nagyon) draga gepet venni, mert tudom, hogy csak porosodik es avul, viszont biztosan lesz arra igeny evi par alkalommal, hogy a mobilosnal jobb minosegu kepek keszuljenek, akarmennyire jo kepeket is tudnak mar a mobilok.

    Utobbi idoben lehet buknanak ezek a biztosra nem fogadas dolgok. Telefonom ket eves, noti 2,5 (masfelre emlekeztem :Y ), autot se vettem egy eve ;] egy karorat behibaztam, de mar az sincs meg. Talan mar TayRolnak se :P
    Idenre utazasi es fesztivalozasi celok voltak, de azoknak reszeltek. Jovore lakasfelujitas, aztan azt ki kell heverni... nem hiszem, hogy a szuksegeseken kivul lesz barmi vasarlas :)

Új hozzászólás Aktív témák