Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    válasz #40935168 #10414 üzenetére

    Csak röviden írnám le: egy haldokló hálózat kétsébeesett lépése volt, hogy ha nem vagyok mote tag akkor a fórumot sem használhatom teljeskörűen (talán napi 3hsz plafon), mivel az oldal fenntartása is sokba kerül. Ezért létrehoztam saját oldalam, kifizettem a kemény 500 forintos regisztrációs díjat majd átadásra került a netezők számára ingyenes használatra :) Letöltések, chat, cikkek (ha lesz még :) ), fórum minden működik. Nem vagyok hajlandó olyasmiért fizetni amiből semmi előnyöm sem származik sőt még én segítek a fórumon másoknak. (Kedvezményeket is adnak tény, pl unixhoz 10%-ot, amit igaz megkap bárki az utcáról besétálva is egy ingyenes tagsági kitöltésével valamint eldugott kis üzletekben adtak még 5-15%-ot de ilyenekre kell gondolni mint kozmetika meg méteráru stb... arra meg ott a szintén ingyenes forensis kártya ami még többet is ad. Ami szintén jó: egy motes rendezvényen voltam és ugyanannyi belépő ellenében állítottam ki az autóm mint bárki más tagsági nélkül, egyszer én is kifizettem de évi 5 ezret inkább beletankolok annak is több értelme van :) Kadett talikon sem volt belépő igaz parkolóban taliztunk de számomra teljesen mind1 a helyszín ha úgysincs benne se szállás se kaja se semmi más :) ).

    [ Szerkesztve ]

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Új hozzászólás Aktív témák