Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lapajbacsi

    aktív tag

    Nem tudom hová írjam a bánatom, hát bocsánat ide írom (persze tutibiztos hogy le leszek érte cseszve, de bevállalom a kockázatot) mivel e topik témája, úgy látom, a tagok - szerintem kissé rasszista/kasztista szájízű (node hát ez szubjektív vélemény csupán), megkérdezésük és beleegyezésük nélküli (tehát picit személyiségi jogi kérdéseket is felvető.... node ez is szubjektív vélemény csupán senki ne szívja mellre plz plz plz), "jópofa"... igen árnyalt besorolgatása, kategorizálása...
    Szóval ez a - szerintem - megalázó "fanatikus tag" stigma nem tudom még kb meddig lesz rámsütve... évek óta, ha ide belépek, akkor nézhetem "magam", mint fanatikus... nem annyira túl felemelő érzés, mondhatni inkább megalázó és sértő (legalábbis én így érzem) nem akarok fanatikus lenni már, voltam eleget... ennyire hosszú ideig miért kell valakit így besorolni? Szerintem ez már sok, már másféle tag akarok lenni, valami kevésbé degradáló.. pl sima tag vagy ilyesmi.... Főleg jelen korszakban igen kényelmetlen ez, mikor iszlamista fanatikusok komolyan fenyegetik a világbiztonságot...semmi közösséget nem kívánok vállalni semmi fanatizmussal..!!! :R

Új hozzászólás Aktív témák