Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rico94

    csendes tag

    Sziasztok!

    Egy problémára okán szeretnék tőletek segítséget kérni.
    Kb. 2 hónapja vásároltam egy Kingston DT Mini Slim tipusú 8 Gb-os pedrive-ot.
    Nos a probléma a következő lenne.
    A minap filmet akartam nézni(mivel eredetileg ezért vásároltam) és az elején jól is ment minden, aztán a film 6.ik percénél a TV kiírta hogy az eszköz lecsatlakozott.
    Először arra gyanakodtam, hogy rosszul helyeztem bele a TV USB csatlakozójába, de miután ezt többször is megcsinálta, másra kezdtem el gyanakodni. Első gondolatom egy vírus volt amit az AVG észlelt is, próbáltam eltávolítani, ami sikerült is. Persze nem teljesen, ahogy én azt gondoltam. mikor ujra megvizsgáltam a pendrive-ot, a vírusírtó megint jelzett. Ugyanazt játszottam el mint elsőre. Ugyanúgy rajtamaradt. Jött a B terv.
    Megkerestem a fertőzött fájlt, és megpróbáltam manuálisan eltávolítani, de a következő hibaüzenet fogadott:
    "Hiba a fájl vagy mappa törlése közben.
    A fájl nem törölhető: A forrásfájlt vagy -lemezt nem lehet olvasni."

    Gondolkoztam egy csöppet hogy ugyan mit is tehetnék, aztán az a gondolatom támadt, hogy leformázom.
    el is indult fainul a formázás, de ismét egy gondba ütköztem.
    A formázás végén kiírta a következőt: A Windows nem tudta befejezni a formázást.
    Gyorsan rágugliztam a problémára, rátaláltam erre a fórumra, és egy pár módszert kipróbáltam, az itt leirtakban.
    Pontosítok: különböző programokkal próbáltam leformázni, próbáltam NTFS fájlrendszerűre formázni, aztán XP telepítésével formázni, de egyiksem működött.

    Ezért kérem a ti segítségeteket, mert az olvasottak alapján jobban értetek hozzá, mint én.
    (Informatika szakon vagyok de bezzeg ilyen feladatokra nem készítik fel az embert..)

    Segítségeteket, tanácsaitokat előre is köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák