Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Belba

    őstag

    Emberek!

    Lehet netkártyát (webkártyát) is kiváltani, de aki hosszú távon gondolkozik, annak jobb a valódi dombornyomott bankkártya!

    A netkártya (webkártya) egy kényszerszülött-termék, ha valakinek nincs módja (nincs elég pénze) dombornyomott bankkártyát szerezni, ezzel is lehet végső soron a neten vásárolni, korlátozottan...

    De a valódi dombornyomott kártyát máshol is használhatjuk vásárlásra a neten, nem csak a PayPal-fizetős oldalakon, utazásoknál is használható fizetésre más országokban, sokkal univerzálisabb!

    Sajnos, sok banknál komoly pénzletét, számlanyitási-letét és/vagy fizetésátutalás is szükséges a dombornyomott bankkártya igényléséhez (legtöbb banknál min.50ezer Ft betétet írnak elő, OTP-nél többszázezret!)...

    TIPP : A K&H Banknál elegendő 2-3ezer Ft betéttel számlát nyitni, ehhez már igényelhető a chip-es dombornyomott bankkártya, ráadásul jár mellé ingyenes utazási baleset- és poggyászbiztosítás is, ami utazásonként komoly megtakarítás lehet.
    Én "Emelt szintű elektronikus számlacsomagot" nyitottam a banknál (499Ft/hó) ehhez igényeltem a MasterCard bankkártyát. Kb. 8 nap után vehettem át! :C

    Elég sok bank számla- és bankkártya kondícióit böngésztem át, mielőtt a K&H Bank mellett döntöttem és úgy láttam, hogy ez az ajánlat a jelenleg legelőnyösebb!

    Én évek óta elég sokat vásárolok az interneten (USA-tól Hong-Kong-ig), de még eddig soha nem volt szükségem a PayPal fizetési módra, ha volt dombornyomott bankkártyám.
    Szállodai helyet, repülőjegyet, biztosítást, kozmetikumokat, mindenfélét vásároltam már a neten, emellett sokat utazunk, és úgy látom, hogy a netkártya csak látszólagos megoldás... :(

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

Új hozzászólás Aktív témák