Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Roland76

    tag

    Sziasztok!

    Nemrég vásároltam egy külső médialejátszót és elkövettem azt a "hibát" hogy 3 TB-s HDD-t vettem hozzá.
    A lejátszó felismeri és szépen le is tudja formázni EXT3-ra vagy NTFS-re, de ezt a Win 7 nem látja, pontosabban az EXT-et értelemszerűen nem, az NTFS-t pedig nem képes megnyitni. Pl a lemezkezelésnél meg is hal.
    EaseUs-szal is próbáltam, de ott csak 746.52 GB-nek látja a HDD teljes méretét. (GPT-re van konvertálva)
    (Nem tudom van-e jelentősége, de nem raktam be a lemezt a gépbe, hanem usb-n keresztül kezeltem.)

    Próbáltam az EXT3-as formázást is, de így sem az ext2fsd-vel, sem TC ext plugin-nal nem látja a lemezt.
    Egyetlen módon tudok hozzáférni, ha hálózaton keresztül NAS-ként használom, akkor megvan a 2,7 TB tudok is rá írni és róla olvasni, de mivel csak 10/100 MBit/es a hálózati kártyája a cuccnak, hadd' ne mondjam mennyire lassú így a másolás.

    Mivel van USB slave csatlakozás, jó lenne, ha közvetlenül így tudnám elérni a tárat, legalábbis amíg megtöltöm adatokkal.

    Valaki esetleg ebben tudna tanácsot, tippet adni?
    Előre is köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák