Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • liksoft

    nagyúr

    válasz simoon #62 üzenetére

    Van más elérhetőségem is, ami nem fizetős. Keress Te, nem nekem van gondom.

    Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

  • Freddy TNT

    őstag

    válasz simoon #62 üzenetére

    Szerintem nem segít,de elmondok egy story-t, mivel a végeredmény hasonló volt nekem is:

    Van nekem 2*80GB RAID 0-ba kötve. NA már most én le akartam ghost-olni a D-t(azon van az XP) Nah ghost újraindította a gépet és utánna kakukk. A betöltésnél totál leállt a rendszer. Nah volt hajtépés meg minden.

    -Beraktam winXP indítólemezt. Nem látott egy darab vincsit sem. Fdisk szerint partícionálatlan az egész.
    -Berakom XP telepítő cd: (cd-ről boot) nah ez már látott egy-két partíciót,de azokat is hibásan( hiányzott jónéhány GB lefoglalt terület)
    -Nah scandisk (vagy CHKDSK volt :F ? ) az meg ilyeneket kezdett el a képernyőre irkálni, hogy 321632183 hibás szektorcsoport-------törlése és ezt onotta egyesével növekedve a képernyőre ! :Y Sz'al kitörölt pár GB-t (utólag kiderült, hogy mit)
    -beraktam az emergency boot cd-t. Azon az összes progit lefuttattam(2-3),amiről úgy gondoltam, hogy segíthet. Nah persze mindegyik máshogy látta a file-rendszert. Javítani ? Felejtsd el ! Neki sem álltak !

    Feltelepítettem egy tartalék vincsire win-t és megnéztem partition magic-el. Az egész vincsire egy nagy büdös BAD feliratot írt. Javítani nem tudta,de formatálni persze lehetett (volna)

    Oszt gyanus lett, hogy van nekem mégiscsak egy néhány megás partícióm.(eleinte azthittem ramdrive) Ott volt az autoexec, meg a ghost programmappálya. Gondoltam belekukkantok az autoexec-be, hogy mit kellett volna csinálnia. (emergency boot cd => norton commanderből)
    Látom, hogy egy exe-t kellene lefuttatnia. Így hát megkerestem (a főkönyvtárban volt) és elindítottam. A ghost csodák csodájára lefutott és újraindította a gépet.

    Csodák csodájára teljesen normálisan bebootolt és minden partíció meglett. (nah kivéve ahová az a rohadt progi beletörölt) :R

    Tudom a te eseted teljesen különbözik,de felhínám a figyelmedet, hogy egy rakat progi rámondta az utolsó miatyánkot. Közben javítható volt......

    u.i: és ha kiveszed az usb-s rack-ből (vagy mi a szüszből) és direktbe rakod az IDE kábelre akkor mi van ? (hátha csak az USB sült meg....) :U

Új hozzászólás Aktív témák