Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tray

    aktív tag

    Érintett már meg közületek valakit szellem?

    1. Éjjel mikor felébredtem, láttam hogy egy elmosódott fehér alak bejön a szobámba. Egyenesen az ágyamhoz. Leült, megfogta a kezem, és én nagyon nyugodt voltam, tudtam, hogy nem kell félnem tőle. (Ez nem irónia volt.) Ekkor 12 éves lehettem.

    2. Éjjel felébredtem, egy szürkésen fénylő alak volt a szobámban. Egy tizedmásodpercig tartott, amíg rámugrott. A kezei a mellkasomon voltak, és rohadt hidegnek éreztem. Mozdulni nem tudtam, hiába akartam. A srácnak egyébként valami nagyon szar B-kategóriás horrorba illő feje volt (Nekem csak egy B-kategóriás szellem jutott...), mert csontfehér, homályos, koponya volt, fehér csapzott hajjal. És valami baszottul félelmetes sikítást hallatott. Úgy éreztem, hogy egyre közelebb járok az eszméletvesztéshez. Próbáltam csapkodni, de kezeim nem mozdultak, erőtlenek voltak. Minden erőmet összeszedve a fejemet ráztam, hogy tudattomnál maradjak. Néhány másodperc múlva eltünt. Ez15 éves koromban történt.

    Egyébként 14 éves koromban vettem észre, hogy megálmodom a jövőt. Volt hogy heti 2-3 alkalommal, de volt, hogy 2-3 hónapig egyáltalán nem. Mindig csak a következő napi eseményeket: váratlan találkozások, szituációk, levelek, stb. Volt, hogy egy az egyben, és volt, hogy eléggé elvonatkoztatva (belemagyarázósan). Most 26 vagyok, és már nem emlékszem, mikor volt ilyen.

    18 éves koromban volt egy kb. fél perces testen kívüli élményem. Bevertem a fejemet a padlóba, arra tértem magamhoz. Felpattantatm, de valaki ott volt az ágyamban. Megnéztem alvó testemet, majd körbementem a szobámban, a falon át ki az udvarra. Tél volt, éreztem a kályha melegét és kint a ''lábammal'' a bokáig érő hó hidegét. Aztán vissza a testembe.

    Egyébként 13 éves korom óta voltak olyanok, hogy éjjel ha felébredtem, arra koncentráltam, hogy elhagyom a testem. Zsibbadás, egy furcsa, de jellegzetes hang, lebegés érzése pár másodpercig. Néha furcsa színek.

    Hát ennyi...

    Nem tudom miért van az, hogy ha hozzászólok egy fórumban, onnan kezdve az a fórum halott.

  • tray

    aktív tag

    válasz Petro #426 üzenetére

    Aha, ezzel a 10 %-kal mekkora hülyeségeket vagyunk képesek kitalálni.. Képzeld, mi lenne 100 %-on... Rossz belegondolni! :DDD

    Nem tudom miért van az, hogy ha hozzászólok egy fórumban, onnan kezdve az a fórum halott.

Új hozzászólás Aktív témák