Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • geloczigeri

    tag

    válasz leone510es2 #516 üzenetére

    Szia!

    Annyival jobb a Point of View, hogy abban 4 magos a Mali grafikus chip, az Overmax-ban pedig csak két magos. Persze a két mag is bőven elég, de na :) És remélem a kamera is jobb lesz benne.
    A másik ami vonzó, hogy az 1.6Ghz az valóban 1.6Ghz lesz, nem csak 934Mhz. Ez pedig nagyon fontos nekem.
    A szoftver is többet tud, úgy látom, többet foglalkoztak vele. Például a youtube bemutató videókon a statusbar bal oldalán megjelnik két hangerő szabályozó ikon :) Ilyen apróságok, amiből az jött len nekem, hogy odafigyeltek rá. Plusz még valami. Nincs ott a hálózat ikon, ami az Overmaxnál ott volt, és nekem zabálta is az akksit annak ellenére, hogy kikapcsoltam az adatforgalmat. De erre megoldás volt a phone appok törlése.
    Akkor úgy néz ki, ez egyedi történet :D Sőt, valószínű, hogy problémás tabletet fogtam ki, de itt többen írtátok, hogy a CPU nem megy 1.6Ghz-en, és ez nekem már elég ahhoz, hogy visszavigyem, mert átverve érzem magam, és szükségem lenne akkora processzorteljesítményre, ezért vettem.

    A Point of View tabletben nincs 3G hálózat támogatás, és csak 8GB-os a flash memória (úgy tudom). Cserébe erősebb a hardware, és remélem megbízhatóbb.

    [ Szerkesztve ]

    GG

Új hozzászólás Aktív témák