Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DrDante666

    tag

    válasz svgyula #686 üzenetére

    Igazad van, csak Facebookon legalább a nyilvánosság ereje valamelyest válaszra készteti őket, ugyanis tapasztalatom szerint az ottani hozzászólásokra úgy ahogy, de reagálnak, nem úgy, mint az e-mailekre. Így ha választ remélve szeretnéd kifejteni nekik az álláspontodat, célszerű lenne erre regisztrálni egy profilt és ott írni nekik, hogy lássák nem egyedi az eset (és nem a szakértelem hiányában ír valaki, mint a kollégájuk), de persze ahogy jónak látod. (Én is csak az ilyen muszáj dolgok miatt tartom fenn a fiókomat.)

    Egyébként nekem a Steelcore 10+ van, és nem tapasztaltam eddig sem akadást/leállást, sem fagyást/újraindulást. Amikor jött a szoftverfrissítés, a leírtak szerint rendben felment, aztán szerettem volna frissíteni a Flash Playert, így szintén a leírás szerint rootoltam is. (Bár végül kiderült, hogy a tabletes Flash Player hibásan játsza, ami miatt frissítést kért, így nem lettem előrébb.), Aztán a 87%-os Mobilkommunikációs akkuhasználat miatt tegnap töröltem a telefonos csomagokat (függetlenül attól, hogy tényleg használta-e az akkut vagy sem), így az el is tűnt, sőt szerintem a VPN, People dolgokat is kidobom majd belőle.
    A néhai hangszórórecsegést elviselem (úgy vettem észre, hogy ha az alkalmazásokban is némítom a hangot, akkor jóval ritkábban csinálja), ennyit nekem megért, hogy olcsóbb legyen, mert a céljaimra eddig legalábbis, de bevált. Így a procikorlátozás engem a gyakorlatban nem zavar különösebben, de tény, hogy nem szép dolog az ilyen (különösen, ahogy egymást és a nyilvánvalót meghazudtolva reagálják le). (A 2 utóbbi probléma egyébként a legtöbb kínai tabletre jellemző.)
    Más probléma egyelőre nem tűnt még fel. (Talán annyi, hogy a Vatera és társai alkalmazások még mindig nem kompatibilisek, de ennek gondolom már más oka van.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák