Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • geloczigeri

    tag

    válasz Jhonny Cage #526 üzenetére

    Szia!

    Igen, ezt tudom, csak nem volt időm részletesen leírni. Nem úgy értettem, hogy szó szerint kétszer annyi lesz, hanem csak a feldolgozó egységekből lesz több. Igazából ez az, ami miatt nem aggódok, mert az Overmaxban is tisztán látszódott, hogy nem a GPU a szűk keresztmetszet a játékok alatt, hanem a processzor. Köszi, hogy leírtad az órajeleket, szeretem tudni, hogy mi van a chip-ben. Majd ha 30 nap múlva végre visszautalta az iPon a pénzem, akkor megrendelem a Point of View tabletet és csinálok antutu benchmark-ot.

    Ez mekkora parasztvakítás már, hogy ráírják a dobozra, hogy 1.6Ghz, pedig a tabletben úgy van beállítva, hogy még véletlenül se pörögjön fel annyira. Ráadásul a governor alapból "conservative", nincs is benne a számomra standardnak számító "ondemand". Ilyenkor nem indul ellenük semmilyen eljárás? Nem szól nekik valaki, hogy ezt így nem kéne? Esetleg nem bünteti meg a céget az EU? Mi a fene van itt? Úgy b*sszák át az embereket ahogy csak lehet. Ráírnak a dobozra olyat, ami még megközelítőleg sem fog úgy működni.

    Na a lényeg. Azért a Point of View jött szóba, mert árban nagyjából ugyanott van, és képességekben is hasonló. Az SD kártya slot nyilván nem lesz problémás a fotók alapján, és ez fontos volt nekem. Valószínű, hogy a kamerában már saját magamat fogom látni. A processzor ha abban is alacsonyabb órajelen megy, akkor megette a fene az egészet, elfogadom, hogy ennyi pénzért ez jár. Overmaxnak már írtam angolul egy levelet, hogy miért nem megy a processzor a specifikált értéken, de még nem kaptam választ (szerintem nem is fogok, mert ki vagyok én hogy ilyeket kérdezek...).

    GG

Új hozzászólás Aktív témák