Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • geloczigeri

    tag

    Elegem lett az egyre csak halmozódó hibákból, ma reggel vissza vittem.

    Ami nagyon bosszantó volt:
    -SD kártya beragad, csak késsel lehet kiszedni
    -CPU sebessége max 1Ghz-ig ment fel az ígért 1.6Ghz helyett
    -Összeomlások a beállításokban, főleg a bluetooth piszkálásánál
    -Ferde előlapi kamera: a tabletet nagyon meg kell dönteni, hogy a kamera felém nézzen
    -Lassú boot idő, és közben 3-8%-át elhasználja az akksinak (kb 2 perc)
    -Rövid üzemidő (Cell standby, repülőgép üzemmódban is). Ezt sikerült úgy megoldanom, hogy a rendszerappok közül kitöröltem a telefonnal kapcsolatosakat: phone, telephony, stb és így már nem zabált annyi energiát. Több fórumon írták, hogy valamelyik phone szolgáltatás mindig jelet keres és zabálja az akksit, ez bejött, de sikerült javítani. És igen, az adatkapcsolatot is kikapcsoltam, sőt, repülőgép módba tettem, de akkor is zabálta az áramot.

    A fent leírtakat a software update se oldotta meg. Nincs kedvem tovább b*szakodni vele, a végén még elvesztem a garanciát. És mindezt csak azért, hogy a specifikáció szerint működjön? Köszönöm nem.
    A készüléket aki rootolta, simán vissza tudja állítani úgy, hogy leszedi az overmax oldaláról a frissítést, és ráteszi a gépre (ha már frissítetted, akkor is működik). Így vissza kerül gyári állapotba a cucc (teljesen), nem lesz rootolva. Akinek nincs kicsi SD kártyája, az se baj, particionáló progival csinálj rá ideiglenesen egy 1GB-os partíciót, aztán menni fog (nekem bejött egy 32GB-os kártyával).

    Ezen gondolkozok, az iPon-ban most jelent meg (kár, hogy nem előbb):
    http://ipon.hu/webshop/product/point_of_view_protab_3_xxl_10.1_8gb/354054
    Jelenleg 58.496Ft. Megbízhatóbbnak tűnik, már csak azért is, mert ismertebb márka. Aki próbálta, írjon :)

    [ Szerkesztve ]

    GG

Új hozzászólás Aktív témák