Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • leone510es2

    csendes tag

    válasz TomRy #40 üzenetére

    - magyar nyelv természetesen van benne, simán kiválasztható a nyelvi beállításokban. Csak én nem szeretem magyarul használni (hanem angolul), még a telefonomat sem, mert a hülye fordítások miatt néha elég hülyén néz ki a rendszer (pl.: "Apps" és "Alkalmazások", kicsit több helyet igényel és néhány helyen nem néz ki jól)
    - az NTFS-t is alapból simán kezeli, a külső HDD-ről egy 8Gb-os FullHD Transformers 3-at játszottam le vele. Az érdekes volt, hogy az általam preferált MX Player az ilyen 1080p-s videókat kicsit szaggatva játsza le, viszont az alapból telepített video player simán vitte......érdekes. Szerintem csak az MX Player dekódolója lehet a ludas....
    - így van, csodát nem kell várni a kamerától, én még csak arra próbáltam ki, hogy Skype közben milyen az előlapi kamera. Arra teljesen jó, hogy lássák az embert, ráadásul a mikrofonja is kiváló, akivel beszéltem nagyon jól hallott. Szóval a képminőség tényleg sz*r, de én nem is vártam többet. Pont olyan egyébként mint a MyAudio taboknak, ha esetleg néztél már olyat élőben. De majd csinálok képeket a kamerával és fel is rakom majd.
    - a Conflex Kft-től rendeltem, szállítással együtt volt 56.500 HUF és 12 hónap garancia van rá.

Új hozzászólás Aktív témák