Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • leone510es2

    csendes tag

    válasz Gogodj #227 üzenetére

    Úgy látom nem sokan járnak mostanában errefelé :) Szóval a tab szerintem ennyi pénzért nagyon megéri. Ez persze relatív, mert ha valaki 50-60 ezer Ft körül szánná rá a pénzét és azt várja hogy egy iPad szintű gépet kap, akkor az gyorsan felejtse el az ilyen tableteket. Azért ennyi, mert vannak bizonyos dolgok (apró hibák), amikre számítani kell. Mivel már ehhez a tabhoz is adtak ki 2 frissítést is, vagyis összesen 3 féle ROM-mal is lehetett használni (mármint nem egyszerre :) ), el lehet mondani hogy fejlődött és az aktuális ROM már teljesen jó és kellően gyors a mindennapi használathoz. Bár még most is előfordult nálam 1-2 megmagyarázhatatlan fagyás, de gyorsan újraindul és már jó is, pont mint anno a Windows :)
    De ezek a hibák szerintem abból adódnak, hogy bizonyos alkalmazások még nem teljesen kompatibilisek ezzel a ROM-mal. De ez később változhat. Amire én használom (este ágyból filmezés, netezés, zenehallgatás, skype, néhány játék) arra teljesen megfelel. Szerintem az alap böngésző még mindig a legjobb és nekem nem hiányzik a flash támogatás sem, bár tudjuk azt is hogy manuálisan meg lehet oldani.
    Majd még szeretnék az új ROM-mal is csinálni egy videót, ahol leginkább a böngészőket mutatnám be, meg még 1-2 apróságot. Nem tudom mikor lesz rá időm, de remélem hamarosan.... Úgy láttam amiket eddig csináltam elég népszerűek lettek :)

    A súlya: 623 g....kb :)

    Játékok terén szerintem a középmezőnybe sorolható. Az alap játékokkal (Fruit Ninja, Angry Birds és hasonlók) persze abszolút nincs gond, az olyanok mint a NFS Most Wanted például elindul, de azért eléggé szaggat. Nem mondom hogy nem lehet vele játszani, de azért eléggé ront a játékélményből. A készülő videóban lehet ezt is megmutatom.

    Tényleg, ha már itt tartunk, van olyan dolog, amit szeretnétek hogy bemutassak a tabon?

Új hozzászólás Aktív témák