Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lincy

    csendes tag

    Üdv Mindenkinek!

    Van egy összetett problémám. A céges leveleimet Outlook 2007-ben kezeltem, és az utolsó újratelepítés után amikor megpróbáltam beolvasni a pst-ket, akkor annyit mond nekem, hogy "nem egy személyes mappafájl". Hát ennek az oka valószínűleg az, hogy az a HDD, amire kimentettem az adatokat megsérült, és az újratelepítés után GetDataBack-el szereztem vissza a fent nevezett .pst fájlt. Szóval gondoltam sérült. Ha erre valakinek van ötlete (mondjuk valami pst recovery, vagy hasonló azt szívesen venném /egyébiránt a Remo Repair Outlook [PST] nevezetű programmal már próbálkoztam is, de annyit mondott "Pst file is not valid"/- hát köszi)

    Nos szerencsére mindezek mellett, már csak úgy a biztonság kedvéért, a gmailes fiókomra átirányítottam a leveleimet, így a beérkező leveleket onnan is vissza tudnám kaparni, azonban nem tudom, hogy ezt miként lehet megcsinálni. Nem akarom csak úgy űtküldeni, mert akkor mind továbbított levél lesz. Nem lehet valahogy összeszinkronizálni?

    Remélem sikerült érthetően leírnom a problémám, előre is köszönöm a segítséget!

    Üdv: Lincy

  • Lincy

    csendes tag

    válasz Fire/SOUL/CD #3569 üzenetére

    Köszönöm a segítséget!

    Szerintem teljesen jól értetted a kérdésem.

    A Scanost helyett a Scanpst kellett, de azért rájöttem :-) A rossz hír, hogy nem sok mindent tudot vele kezdeni...

    A gmail-es visszaállítás esetében az a gond, hogy van egy alap magán e-mail címem, és ehhez hozzá van még rendelve a céges. Nos, ha azt csinálom, amit mondtál, akkor nem fogja behúzni nekem az összes létező levelet (beleértve a magánokat is)?

    Szóval nem lehet valami szűrőt is alkalmazni, hogy csak a megadott e-mail címre érkezett, vagy a megadott címkével (gmail-es címke) rendelkező leveleket szedje le?

  • Lincy

    csendes tag

    Sziasztok!

    Érdekelne, hogy van-e megoldás az outlook és a gmail szinkronizálására (értsd: gmail-en használni a céges levelezést, de outlook-ot megnyitva is folyamatosan lehetne kezelni azt.) a google apps fizetős szolgáltatásán kívül?

    Előre is köszi a válaszokat, remélem sikerült érthetően leírnom a kérdést...

Új hozzászólás Aktív témák