Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • djyuri

    őstag

    Sziasztok!

    Már azt hittem csak nekem van bajom az outlook-al:)

    A szitu a következő:
    [előszőr is a szolgáltatóval minden ok...az adatok is tökéletesek...outlook express-ben minden működik]
    Nos a baj a következő:

    Office XP -vel került fel az outlook a gépre (a sima outlook).
    A történet úgy kezdődött,hogy egy régi gépről kellett átmenteni ugyanilyen offixe XP-ről feltelepült outlook-ból az adatokat. Ezzel semmi gond...backup fájl készítés és az új gépbe beadagolás....tökéletes.

    Első hiba: A szerkesztett parancsikonok közül egyik sem ment:( Tehát se a naptár nem indult el se a többi funkció. De ez nem gond,mert újra létrehoztam az ikonokat és azok jók:)
    Második és legfontosabb hiba: jön egy levél....elolvasom...válaszolni szeretnék....megírom a választ....rámegyek arra,hogy ''küldés''......nah itt átvált az egér homokórába és csak vár...vár...vár....azt 10-20 perc után megunjuk és feladatkezelő és leállítás...másképp ugyanis nem lehet kilőni.

    Maga az outlook express is fent van és azzal tök pöpec,de akik használnák a gépet,azoknak 100%-osan idegen az a felület és az igényt kell kielégíteni mindig.

    A beállítások mindkét outlook-ban megyegyeznek...mindkettőnél megy a teszt üzenet és a levél fogadás....de a küldés csak az expressnél megy,de azon tökéletesen.
    Játszogattam tűzfallal....portokkal...routherrel...de ugyanaz.

    Holnap vagy holnap után megyek ismét hozzájuk és viszem el megint az office lemezem és újra felrakom az egészet...mert maga az outlook is időnként megáll és sehova senki...

    De legszebb,hogy nincs kiakadva tőle a gép....sőt...1%-on sem használja a gépet..


    Minden ötletet szívesen fogadok:D:D

    Köszönöm!! :R

    MOD: Itthon tökéletesen működik az ő postafiókuk


    Úgyhogy gyanúm,hogy rosszul ment oda fel az office:(:(:(:(:(

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák