Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Penge_4

    veterán

    válasz cousin333 #6955 üzenetére

    "De működik, csak engedélyezni kell az egygombos billentyűparancsokat"

    Egyébként várható, hogy ezeket majd egyszer visszateszik, vagy legalább felajánlják telepítésnél, hogy az új Opera felhasználók is tudomást szerezzenek róla, akik nem bújják a menüket és nem olvasnak az Operáról, csak használják és így rossz tapasztalatokat szereznek?

    "Amúgy ilyen "nyitott fülek" listát tudsz csinálni a menübe is, csak be kell kapcsolni az Ablakok menüpontot is"

    Ezt sem értem, hogy miért utólag kell bekapcsolni, még 1024-es felbontásban is van egy rakás hely, ha a Widgets, Feeds, Mail, Chat és Windows is engedélyezve van, faviconokat pedig csak trükközéssel lehet oda kitenni, így feleslegesen üresen marad a hely. Jó, hogy a Mail-t, és az IRC-t csak egy célréteg használja, de a Windows panel már csak érdekességképp is ott lehetne, hogy ezt is tudja az Opera.

    Az se lenne rossz, ha két panelt is ki lehetne tenni oldalra, mert akkor egyrészt ott lenne a Windows panel, másrészt pedig a többi, ahol váltogatok a könyvjelzők, Unite, IRC, Mail...stb között és eltüntetem felülről a fülsávot, oldalt pedig van hely két sidebarnak.

    Szerintem ezen a téren a Chrome megoldása a legjobb, a dinamikusan tömörödő, de késleltetve "kitömörödő" fülekkel.

    A Chrome-é a legalapabb. Van pár effekt, de lényegében ugyanaz, mint az Operáé. Összetömörödik dinamikusan mindkettő, az FF-ben nekem tetszik az a megoldás, a Visual Tabs-al nagyot ütne, mert így szép, de használhatatlan, hogy csak 10-12 tabot tarthatok nyitva és a függőlegesből vesz el területet. Egy ilyen legördülő menü, pedig nem lenne nagy dolog, lévén, már eddig is létezik "extender menu" néven, de ott megvan az első 10-12 tab, utána pedig a többit csak menün keresztül érheted el, FF-ben és IE8-ban, meg ha rákattintasz az egyikre, akkor odagördül a többihez. Ezért lenne jó, ha telepítésnél például felajánlaná az usage statistic-ot, mert néha úgy érzem, hogy csak én szoktam bekapcsolni. :D

Új hozzászólás Aktív témák