Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz Penge_4 #6094 üzenetére

    Jé, ezt a szégyenfalat még nem is láttam, pl. az iwiw-ről van szó, látom ott is van a listában. ;] Bár érdekes, hogy nálam mostanában konkrétan meg se nyitotta magát az oldalt, amíg nem azonosította magát a böngésző Firefox-ként, utána az átlagos használat során nem vettem észre anomáliákat.
    Egyébként sok más oldalnál is tapasztaltam ezt a jelenséget, eddig nem tudtam erről a szégyenfalról, köszi, hogy felhívtad rá a figyelmem. :R

    "De nem kell Ctrl+Tab, ott a Ctrl+PageUp és Ctrl+PageDown, azzal kényelmesebb valamivel."
    Hát szerintem nagyon nem. :N A Ctrl+Tab-hoz megszokásból jobban hozzáférek (bal kéz a billentyűzet bal felén, jobb kéz az egéren, hacsak nem írok), de persze ez egyéni ízlés dolga.

    A megnyitott fülek megjegyzéséhez nem tudom, hogy nem sikerült eddig eltalálnom, mindenesetre köszi. :B Mondjuk nem is használom túl sokat a progit, az Operát egyelőre nem tudja legyőzni a szememben.
    Lehet felőlem akármilyen gyors, amíg ezek az alapdolgok (amikről korábban beszéltünk, és most még sok más nem jut eszembe) nincsenek meg benne, pedig megnyitáskor valóban nagyon gyorsan felpattan, meg az általános használat során is némileg gyorsabb, mint az Opera.

    Nem gondoltam volna, hogy az IE8-ban is meghagyták ilyen idiótán a letöltést... :(

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák