Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • M3oH

    addikt

    válasz LonGleY #23826 üzenetére

    Ne gondold, hogy Ő van egyedül. Többször feltűntek ilyen számok a fórumon. EL nem tudom képzelni mit kezd annyival és hogy látja át. Nekem is van ~90 mappázva, rendszerve, de 1000+ még így sem értem, hogy lehet emlékezni. És minek lementeni a "fél" internetet.

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz LonGleY #23826 üzenetére

    Még jó, hogy van aki jobban tudja mit, hogyan használok illetve jelen esetben nem használok :DDD

    dqdb
    Köszi az infót a statisztikai adatokról, de akkor jelenleg fölösleges importálnom a 8k könyvjelzőt (sajna nem elírás, valóban ennyi ;] ), mivel jelenleg nem foglalkoznak ilyen adattal statisztikailag.

    M3oH
    Természetesen személyes preferencia alapján vannak mappákba, almappákba, al-al mappákba, al-al-al....stb csoportosítva. Gyorsan néztem most egy statisztikát. Csak a Diablo 3-hoz elrakott könyvjelzők száma 579 összesen 45 mappában tárolva. Ebből mondjuk harmadát lehetne kukázni a D3 folyamatos változása miatt :B

    Mondjuk néhány napja az O12-ből importált 8k könyvjelzőt validáltattam így maradt 6591 darab 562 mappába rendezve. A többi már nem létező oldalra mutatott. (marha jó ez a funkció a linkman-ben)

    dqdb egész jól leírta a könyvjelzők "gyarapodásának" mikéntjét. Nagyon sok dologgal foglalkozom/kell foglalkozzam, így az adott témában egyszer összevadászott infót nem fogom még egyszer több napon át keresgetni, hanem inkább elmentem. Az akkor érdektelen, de később hasznosnak vélt linkeket is a témában. És még így is rengeteg oldal nem került be a könyvjelzők közé.

    A fülcsoportokat nagyon sajnálom, hogy nincsenek, mivel O12-ben 60+ fül is volt indításnál nyitva sokszor, melyek között a fülcsoportokkal szépen lehetett rendszerezni. Szerencsére elég sok hiányosságot félig-meddig lehet pótolni leleményes kiegészítőkkel. pl. a fülcsoportokat is.

    Más:
    Az új speed dial-t erőltetik azt látni. A régi kialakításnál max 9 oszlopot lehetett beállítani, míg az újnál már 11 használatát engedélyezték. szvsz nem véletlenül az új kialakításnál lehet többet használni.

    Az Opera frissítését én egyből észreveszem, mert egyrészről OSS tűzfala új szabályt dob hozzá, amihez lebegő panel is tartozik ill. a webroot automatikusan letiltja az Opera egyik összetevőjét, ami miatt az nem indul el. Ma is frissült pl. a 26-os dev. A webroot tiltásának köszönhetően és persze amiatt, hogy az indítás úgy szól, hogy "Folytatás ahol abbahagytam" szépen nullázódott a nyitva hagyott fülek száma, mivel a webroot tiltása miatt indulás közben kilépett a böngésző és ennek következményeként még nem töltötte be az utolsó munkamenetet, viszont a kilépés miatt szépen felül is írta, így mikor rendbe raktam a tiltást gyorshívóval indított csak.

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák