Hirdetés

  • xDefiant teszt

    gp A Ubisoft évek óta készül arra, hogy belépjen a gyors iramú hero shooterek piacára is: sok félbehagyott rivális és megannyi halasztás után megjelent végre a fura nevű xDefiant.

  • Bemutatta első vízhűtését a Montech

    ph A HyperFlow ARGB kétféle méretben és kétféle színben érkezik.

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tegnap telepítettem fel életemben először az Operát, és nagyon nem tudok kiigazodni pár dolgon. /Firefoxot használtam/.
    A következő kérdéseim lennének:

    - Ha a címsorba beírok egy webcímet, hogy tudok oda menni egérkattintással? Mert a Firefoxban a címsornál volt egy nyíl, csak rá kellett kattintani, és kész. Itt az Enteren kívül nem találtam semmit...

    -Firefoxba volt egy Last Pass nevezetű jelszókezelő progi, Sajnos az Operát nem támogatja. Operához milyet tudnátok ajánlani? Hasonló kéne mint a Last Pass.

    -Hogy tudom letiltani a Opera letöltéskezelőjét? Internet Download Manager-t használok, de nem tudom működésre bírni az Operában.

    -És szeretném ha új fülben nyílna meg az oldal, ha más oldalra kattintok az oldalon, most sajnos ugyanaz az oldal fog frissülni amin éppen vagyok.

    Válaszotokat előre is köszönöm, és ne haragudjatok a lúzer kérdéseimért. :B

    Üdv!

Új hozzászólás Aktív témák