Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Daywalker

    addikt

    válasz _Voyage_ #9510 üzenetére

    thx! :R Rengeteg pénzben van már és még rengeteget lehetne rá költeni. Nővérem használta előttem és hát...tudjuk milyenek a nők ezen a téren: csak használják, de szerviz és törődés nulla (tisztelet a kivételnek!). A rossz ablaktörlő gumik miatt szélvédő cserék (elöl-hátul), oldalablakok karcosak a voltak a jégkaparástól, puffos volt bal első sárvédő (mondjuk épp csak be volt horpadva az oldalsó lemez, de cserés volt), és a jobb első is meg volt karcolva by kerítés, repedt volt jobb hátsó lámpa by tolatás, rohadt a hátsó ajtó az ablaktörlő körül (cserés lett, akkor került rá a gyári szárny is), kopott gumik (akkor még gyári felnin persze) no meg az extrák, de az már saját "hülyeség". Szerintem ezzel sokan vannak így, mert van itt pár szép otó...ami nekem a bajom, hogy a 13 év azért érződik rajta, már nem olyan erős, mint régen és a kasztni sem olyan merev már, mint újkorában, de ez van...jobb, mint a hitel :C Már csak valami bika motor kéne bele...

    [ Szerkesztve ]

    "A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

Új hozzászólás Aktív témák