Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomyoy

    senior tag

    válasz #TOTTI #9068 üzenetére

    mai történetem kicsit hasonló mint a tied :D assszonyom ma éppen haladt a főúton anyukájához, 40el ment, mert ráért, aztán gyalogátkelőhöz közeledve, 1 emberke lelépett 1 lábbal a zebrára, előtte lévő Daewoo kocsi nyomott a zebra előtt 10 méterrel 1 intenzív féket, asszonykám mire lesatuzta, szépen belerongyolt a hátuljába, összetört a lámpa, rendszámtábla, a rendszámtartó, a lökháritó V alakban betört( azóta már kiugrott), lökhárító jobb oldalon full leszakadt, a sárvédő ív megnyomódott előröl( megnyomta a lökös), természetesen ő a hibás(papírforma szerint), de ugye semmi esély a saját igazunk bizonyítására, azt mondta 15e a kára, megkarcolódott a lököse......tehát semmi biztosító téma(kategória váltás miatt, sokkal többet fizetnék mint 15e), semmi rendőrség, semmi értelme, sajnos az én károm sokkal nagyob, de ez van....

    jah és az a poén, hogy a csávókám fényező, ő csinálta az astrán a fényezést:D kb 0 ftból megcsinálja a saját kocsiját.....míg én mehetek majd hozzá csináltatni :DDD

    nyiknyiknyiknyik

Új hozzászólás Aktív témák