Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz laccczka #80396 üzenetére

    Igen, tudtommal is van ilyen. Ehhez képest azért bizonyos helyeken csak sikerül megoldani. Csak ívesen van rá rakva.

    Nálunk is pajti volt az átadó, a fél szalon is. De hát ki az aki feltételezi, hogy 195/65-ös gumikkal adnak el egy új autót, mikor /60 a gyári méret? Nem sokan, mikor cserélve lettek és megnéztem a könyvben mikre lehet, akkor esett le, hogy bazzeg, ezt is csak azért rakták rá, mert ez olcsóbb. Nem véletlen jár a fél ország ilyenen a G-ken.

    kisza25: Nem a kútra menéssel van a baj. A hozzáállással. A sok állás semmit sem tesz jót. Tippre nem hónapokat állnak a kocsik átadás előtt bent a szalonban, legalábbis igencsak sz@rul menne akkor a bolt. Hasznot meg oldja meg, engem nem érdekel. Elég ritkán érdekli az ügyfelet, hogy nekem miből van pénzem kenyérre, rezsire, új csavarhúzókra és egyéb felszerelésekre. A munka érdekli őket, a korrekt munkavégzés.

    molnarpeter: Mondjuk ott azért a prémium felárba csak férjen már bele.

    #TOTTI: Abban az országban ahol mai napig működik a feltaxolás, ott nekem ilyenekkel ne jöjjön már senki :B

    Más: ma le lett próbázva az állófűtés. 2 óra alatt 50 fokos vizet csinált a kocsiba, indítás után már langyos levegőt fújt a kocsi, nem volt ész nélküli alapjárat döngetés sem. Olyan 2,5-3 órára tippelek így, hogy elég neki 550W-os egységgel, hogy kihúzza a telet anélkül, hogy lefagyott motorral kéne indulni. Egy belső fűtő kéne még és akkor teljes az öröm.

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák