Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fokukac

    nagyúr

    válasz fokukac #36161 üzenetére

    Na, ma reggel is volt minden, mi szem-szájnak ingere.

    -Már az első sarkon volt 3 méter magas furgon, amitől semmit nem látni.
    - a második sarkon volt jobbkezet meg nem adó taxis
    - a harmadik sarkon volt az út (kereszteződés) közepén bámészkodó, és közeledtemtől halálosan megrémülő néni (de nem indult volna el a járda felé)
    -volt elsőbbségadás nélkül elém, de ijedtében a szűk utcában végül a szembesávba bekanyarodó pickup terepjáró (a vele szembejövőnek biztos nem volt őszinte a mosolya - a terepjáró megállt, majd fél percig állt középen, majd felállt a járdára átlósan, mint aki jól végezte dolgát)
    -volt a szűk utcában az 5,5 méter hosszú, 15 milliós Januárral, merőlegesen, de orral (!) és nem tolatva parkolni próbáló 65 éves playboy
    -volt egyirányú utcába szembe bekanyarodó telefonáló autós (láthatólag egy másodpercre elbizonytalanodott, amikor meglátta a behajtani tilos táblát, de aztán folytatta útját)
    -volt pár tucat hangyaként imbolygó biciklis, bár igazából nincs is gond velük még kora reggel
    -azért most is volt gyerekkel az első kosárban a szembesávba (neki bal oldalra) átlósan áttérő biciklis nő, aki a szembesávban folytatta az útját, és ettől még a közelgő szembejövő trolibusz látványa sem ijesztette el
    -volt aluljáróban kerekesszékkel letámadó csöves
    -szutykos, az orrom előtt ajtót becsapó, hatalmas fehér füstöt okádó 40 éves villamospótló ikarus, amit amúgy 3 sarokkal később gyalog beértem és lehagytam
    -volt egyirányú utcában szembe hajtó biciklis horda (10, gyaníhatóan turista bérbiciklivel a Parlament felé a Falk Miksa utcában), bár ők legalább a jobb oldalon mentek :D
    -4-5 építési területen bicikliző a Kossuth téren
    -ezek után találkoztam még egy járdaszigetre feltolató építkezési IFÁ-val is
    -volt taxis, aki ugyan engem nem engedett át az úton, de a tőlem 4 méterre álló csajt igen (értsd, előttem állt meg :D)

    de legalább a csajok szépek voltak meg csinosak.
    és végre kereszthuzatot csináltam az irodában, a fázós nők meg le vannak ejtve.
    :)

    Pleased to meet you - hope you guess my name

Új hozzászólás Aktív témák