Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Malfroy

    aktív tag

    válasz Partz #94144 üzenetére

    Lehet hogy nem olvastad a korábbi bejegyzéseim de 1-2 hónap múlva szeretném lecserélni a Philips 55oled806 típusú tévémet. legfőképp azért mert szemem kinőtte és nagyobbat szeretnék de ha már cserélek akkor szeretnék mindenben feljebb lépni kép minőségben is .83 “ szerettem volna de abban jóformán nincs csúcs panelű kivitel ,ezért marad a 77 “és az eddigi értesüléseim során úgy tűnik hogy a Sony a95l a legjobb Mindközül 77 “ méretben. Nekem fontos hogy legyen talpa is és olyan ami kis távolságra van egymástól .hogyha azt mondod hogy a 77 Colos a 95L- et lehet oda középre is szerelni a két lábat annak nagyon örülnék mert akkor igazából nem gondolkodok tovább csak a pénzt kell össze tennem rá. De egyébként azt mondod hogy takarja a hátlap ezt a középső lábak kihajtását hogy kell elképzelni ? nem csavarral kell felszerelni úgy mint a két oldalsó t ami a TV nek a legszélén van? Igen 77” képet illesztettem be direkt mert ott láttam az egyik weboldalon. Még ami egy nagyon fontos infó lenne, ha esetleg tudod erre a választ : hogy a középen levő kettő láb között mekkora a távolság (cm)?ezt ugye azért jó tudnom hogy fel fog -e férni az asztalomra, ha megveszem. Illetve kéne még egy megerősítés is, hogy biztos hogy a 77” modellnél lehet használni a középső lábakat is, Nagyon nem szeretnék meglepődni kicsomagoláskor ugye érted :) Mert ha tuti akkor nem is nézelődök tovább új tv iránt, ez a Sony bejön nagyon minden tekintetben.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák