Hirdetés

Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz Tosee #334 üzenetére

    Na akkor kapja be a Microsoft, hogy nem bírnak írni egy normális programot sem.

    Nade haladjunk csak sorjában.
    Mivel nálad nagyobb az Office verziója, így nekiálltam valami javítócsomagot keresgélni az uninstall helyett. A netacademia-ról leszedtem egy rakat Biztonsági javítást/Office frissítést, de nem voltam biztos abban, hogy ezeket véletlenül nem kiadási sorrendben kell-e telepíteni. Így gondoltam egyet, hátha valaki csinált már ezekből egy allinone csomagot. Találtam is egy 200MB környéki SP1-nek illetett valamit. Na ezzel szépen frissítettem is az Office csomagot (újraindítás azért kellett neki).

    Két dolgot vettem észre ezután:
    1. ugyanúgy problémázott az Excel
    2. meghalt a net :F

    No ekkor kis gondolkodásba estem és felötlött bennem, hogy mikor varázslóval készítem el a képletet, akkor az Excel nem tesz be pontosvesszőt a tagoláshoz. Egyből felötlött bennem, hogy ez az idióta Excel Tuti az XP Területi és nyelvi beállításaiból szedi a hülyeséget. Szét is néztem mi újság van arrafelé. Hát látom, hogy az Angol beállítás van kiválasztva és ez át van szerkesztve némileg a magyar kialakítás szerint (hogy ez miért volt így az már egy másik történet). Na ekkor szépen átraktam magyar beállításra és lőn világosság, az Excel megtáltosodott.

    Rendszervisszaállítással visszanyomtam egy Excel állítgatási időpontra az XP-t, így a net is rendbejött.

    Köszönöm a segítséget :R

    [Szerkesztve]

    read-only mode on the forum

Aktív témák