Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BlacKSouL

    addikt

    válasz tildy #70762 üzenetére

    Délelőtt az ablakból néztem le az utcákra, azt láttam, hogy ha nem is tömeg, de kifejezetten sok ember járkál. Később elmentem gyógyszertárba, mert a magas vernyomas elleni gyogyszerem(mert ugye veszélyeztetett vagyok) két hónapra előre megvettem, ne kelljen oda se menni. Az alatt a 35 perc alatt míg sorba álltam, láttam hogy, rengeteg ember az utcán van, a többségnek mindkét kezében púpozott szatyrok nyúltak a földig, és a nagyobb részük idős, 65 fölötti. De láttam rengeteg iskoláskorú gyereket is, gimnazista formák kettesével, harmasaval setalgattak. Általános iskolás forma gyerekek a bezárt játszótér helyett a főtéren rollereztek, bicikliztek. A boltba is be kellett mennem még egy dologért, ott tömeg, többnyire idősek, fél méteres követési távolságban, de voltak akik egymás tarkojat nyaldosták. Illetve bizonyos népek akik a padokon harmasaval, nyolcasaval egymás ölében terpeszkedtek, élvezték, hogy most nem kell dolgozni menni, bár nekik máskor se.
    Szóval pánik nincs, az emberek jönnek mennek, vásárolnak, most már itt is üres polcok vannak, a vírus feltetelezhetoen vidáman és észrevétlenül terjed, én meg igyekszem semmihez nem nyúlni ami nem muszáj, és hazaerve azonnal kezmosas, fertőtlenítés minden eszközt amihez muszaj volt nyulni. Kulcs, szatyor füle, pénztárca, vízálló termékek csomagolása, lakaskilincsek, stb. Még a szám is kioblitem és a már megmosott kézzel az orrom elejét is kimosom. Kilincsekhez az utcán, boltban, lépcsőházban konyokkel vagy kabatujjal érek, a boltban egy plusz zacskót húzok a kezemre (fuk u greta), a zöldséges mérleg osszemaszatolt nem fertotlenitett ámde rezisztiv erintokepernyojet, és az onkielegito penztar(pénztáros se fogdosson meg pluszban mindent ossze) képernyőjét, meg a pinpadet is a zacskoval nyomom meg. Kohogo, tüsszögő ember közelében fel percig megprobalok nem lélegezni.
    De innentől nagyon nem is kell sehova menni. Ettől többet nem tehetek.

    [ Szerkesztve ]

    Aláírás (nem kötelező megadni)

Új hozzászólás Aktív témák