Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz emvy #82117 üzenetére

    Jó, nem kihalt zsákfaluról beszélünk, hanem egy vidéki kisvárosról. 20-25 millió körül hirdetik az ilyen-olyan kockaházakat (szerintem ezek olyan 100 nm körül lehetnek :F ), hogy a végén mennyiért mennek el, azt nem tudom. Hogy mennyi munka van velük, azt viszont igen. Nagy részükből éppen kihalt az eredeti tulajdonos, aki az 50-60-as években építette őket. :(

    Szerk.: Amúgy van azért mozgás a piacon, az utcánkban, ahol felnőttem kb 3 házban laknak ugyanazok, akik gyerekkoromban is ott laktak. A többiben kihaltak az öregek, és új tulaj lett. Az elmúlt 2-3 évben is elkelt 2 ház ilyen alapon.

    Szerk2.: Amit felújítottak, azokban kb csak a 4 külső fal marad a régi, amúgy meg tetőcsere, aljzatbetonozás, szerelvényezés, szigetelés. Konkrétan mintha új házat építenél. Kb a telek többet ér, mint a rajta lévő épület. Ha meg a ház valami elhanyagolt vályog, akkor az meg az esetek 99%-ában már konkrétan menthetetlen.

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák