Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz EQMontoya #42533 üzenetére

    Azt hittem, feltűnt, hogy még mindig a Bleki-féle sírásra méltatlankodásra reagálok, mert feltételeztem, hogy azt véded, hiszen egy szóval sem írtad személyes vonatkozásaidat korábban; akkor idézem újra, akkor most kiemelve a lényegi részeket:

    Úgy kellett most nekem is ez a krva hóesés - pont arra a napra, amit hetekkel ezelőtt kijelöltünk (...) Nem három nappal ezelőtt, nem 4 nappal ezután, hanem éppen pont most. Mondjuk sejtettem, hogy vasárnap napközben esni fog

    Még mindig: lehetett tudni a körülbelüli időt előre úgy 4-5 nappal (egészen pontosan bejött nekik az idő belövése, most csak rádiós időjárásjelentés + idokep.hu alapján - ezek alapján tudtuk már 23-án, hogy 26-27-én hó várható (egészen pontosan erre a két napra jelölték meg, hogy lesz hó és ez fix infóként maradt)), lehetett tudni, hogy körülbelül az egész országban várható több-kevesebb hó, egyes embereket mégis meglepetésként ér, hogy télen hó eshet, dehát ezen tök jól lehet sírni. Természetesen én lőttem kapufát. :K

    Szerk.: csodás ez az automatikus tag-elés a fórummotor részéről. :)

    [ Szerkesztve ]

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák