Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Bubu79

    addikt

    válasz aDM|RaL^ #350 üzenetére

    Részemről a témával kapcsolatban fent tartom a véleményemet: [link]

    Xpod: Nem félted, hogy a sörösüveg esetleg szétvágja azt a telt mosolyú száját? Ilyen szívtelen vagy? Legalább szívószálat tegyél a sörébe ! :D

    [Szerkesztve]

    "In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

  • VladimirR

    nagyúr

    válasz aDM|RaL^ #350 üzenetére

    1: karacsonyra kerjel egy ertelmezo keziszotaret, mert nem vagod a vita fogalmat sem (vitatkozassal nem osszekeverendo, mig utobbi ertelmetlen, addig elobbibol rengeteget lehet okulni, es latalaban a felek nezopontjai is kozelednek)
    2: nem keresem a negativumot, mindossze szovateszem, ha meglatom
    3: nem az altalad latogatott tizeneves idiota qnet-es csetre gondolok, ahol a legmenobb beszolas a asdasdfasfasdfasfasdfasd sdfaf asdf asdfasdfas meg a ''ROTFLFSDAFWREGVASGFDGF'', hanem olyan csatornakra, ahol ertelmes beszelgetes szokott kialakulni (tudom, sulyos fogyatekossag, de tobbnyire szeretem az ertelmes kozossegeket)
    4: Te nem kedveled az En stilusomat? akkor en mit mondjak arra, hogy egy levelvaltasnal odaig sullyedsz, hogy anyazni kezdesz (pontosabban apamat hoztad valamilyen modon kapcsolatba a szarlapatolassal, egy-ket olyan jelzo hasznalataval, amiket inkabb nem kommentalnek)
    5: az olyan szerencsetlen hulyegyerekeket nem is akarom megvaltoztatni, majd kinovod, de azert engedtessek meg nekem, hogy az egyik kedvenc portalomat megprobaljam jobba tenni (es azt ne mondd, hogy nincs hozza jogom, mert mindenki ugyanezt teszi, a ki a szakmai hozzaerteset beleadva, ki a hulye csettel sajat szinvonalara lehuzva azt)
    6: honnan veszed a batorsagot ahhoz, hogy mar azelott meghazuttolsz, hogy valaszoltam volna?
    7: ilyen reakcio jon beloled enelkul is, errol nem en tehetek, sokkal inkabb az, hogy egy taknyos kis neveletlen paraszt vagy

    Bubu79: igen, igazad van, nem kell egesznap kockulni, le kell neha szakadni a netrol, emberek koze menni, veluk megbeszelni, hogy mit ettel, mid faj, merre csapva hordod a golyoidat

Aktív témák