Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    válasz aDM|RaL^ #135 üzenetére

    Azt sem tartom teljesen ''normális'' szűlőnek, aki 300ezres játékot vesz a gyerekének... (ezzel emgint nem ad, többnyire csak meg akarja mutatni másoknak, hogy neki biza erre is telik)

    Van egy keresztfiam:U Most lesz 3 éves, jó sok autója van, persze tök soknak már nincs meg a kereke, vagy akármi. Persze rászól az anyja, ha széttör valamit , de úgy hogy abból sugárzik, hogy nem azért szól rá, hogy már megint takaríthat, vegy dobhatja ki a játékot hanem hasonló okok maitt, hogy na msot akkor mivel fogsz játszani, mit fogsz tologatni, stb, stb. Anyukája egyedülneveli , de ritkán látni ilyen boldog kisgyermeket:)
    És egyre jobban vigyázz a dolgaira, msot már nicns annyi széttört autó, stb stb.
    Én tényleg csak abból tudok kiindulni, hogyha egy gyereknek valamit nagyon tiltanak, vay esetleg pofon jár érte, nem pedig magyarázat, hogy miért is van tiltva, akkor az a gyermek felnttkorára frusztrált, pszichésen sérült ember lesz.


    peterkeT: a tisztlet szülő egy igen elismert pszichiáter. Nagyon szeretik a gyermekei, pedig már felnőttek. :U Én őszinte leszek: én sosem fogom tudni igazán szeretni az anyám, fateromat tán jobban, de vele is vannak fenntartásaim. Én nagyon örültem volna egy iylen szülőnek , mint Feldmár, és maximálisan tisztelném is, hogy nem akarta az akaratát rámkényszeríteni, hanem hagyott engem ezt azt csinálni, nem pedig előre tiltott volna bármitől.
    Egy gyereknek rosszcsontnak is kell lennie...

    [Szerkesztve]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Aktív témák