Hirdetés

Aktív témák

  • VladimirR

    nagyúr

    válasz aDM|RaL^ #423 üzenetére

    1: nem, bele ugyan nem latok, az agyadba, de abbol, amit, s ahogyan irsz, le lehet szurni, hogy csunyan felreerted a dolgokat
    2: nem, nem keresem, es rendkivul orulnek, ha nem probalnad eloadni magad, hogy mennyire tudod mire gondolok, foleg azok utan, amit az egys pontban irtal - mindazonaltal meglatni nalam annyit jelent, hogy mikor egy jelenseg, jelen esetben pl a cset elszaporodasa olyan meretet olt, hopgy zavaro, akkor szot emelek ellene
    3: hol mondtam en, hogy cs csatornarol van szo? a cs az egy szarfos divatjatek egyebkent is - en a gamercsatornak altalanos szinvonalarol beszeltem (bar tegyuk hozza, nem neveznem magam gamer-nek, igy errol erdemben nem tudok nyilatkozni - mindossze en, mint kivulallo ennyit latok, persze meglehet, hogy csak en vagyok keves, hogy megertsem a dolgokat)
    4: ez a levelvaltas meg egy regebbi vitank kapcsan tortent, de elnezesedet kell kernem, nem tartok meg minden mocskolodo levelet - ha gondolod, emiatt nyugodtan nevezz hazugan (bar ugy tunik, ehhez nincs szukseged a beleegyezesemre, ebben a post-ban is tobbszor megtortent)
    5: erre nem tudok erdemben valaszolni
    6: igazad van, ez valoban nem batorsag - a monitor mogul anyazni, beszologatni nem batorsag - batorsag pl az lenne, ha azt, amit irsz, kesobb vallalnad is, nem ugy, mint pl a iment emlitett levelezessel kapcsolatos dolog
    7: tudod te is nagyon jol (azaz remelem), hogy nem igy ertettem

    ha bajaimat nem is, oromomet, sikereimet, mindennapi dolgaimat megbeszelem masokkal is - csak mint arra korabban felhivtam a figyelmet, szerintem erre nem a leg megfelelobb hely egy hw-portal faradtgoz rovata - en sokkal jobban szeretem ezeket a dolgokat barataimmal, egy seka kozben, vagy egy sor mellett megbeszelni
    az egyedul meghalast nem tudom, hogyan keverted bele (bar sejtesem az van, megpedig hogy valami magasroptu beszolast kerestel, amivel jol oda tudsz mondani, hogy ''maganyos leszel kocsog'')

    egyebkent megnyugtatasul, ph-rol tobb embert is kedvelek, s ismerek szemelyesen, s hidd el, lenezni sem nezek le mindenkit, csak aki kierdemelte (na jo, ez igy enyhe ferdites, de ebbe nem kivanok belemenni)

    az utolso mondatodat nem egeszen ertem, de ha jol vettem ki, ez is valami ilyen ''egyedul fogsz megdogleni kocsog'' jellegui szoveg, azt bemutandoi, hogy mekkora eletmuvesz, es pszihologus is vagy

    p.s.: a valaszt sporold meg egesz nyugodtan, tudom enelkul is elore, hogy LOL, ROTFLCOPTER, meg hogy a kurva anyamat

Aktív témák