Hirdetés

Aktív témák

  • Viszlát

    addikt

    válasz tiv83us #3043 üzenetére

    Pár éve megismertem egy kanadai magyar lányt. Első beszélgetésünk majd 14 órán keresztül tartott via cset. Rövidesen a fizetésem 2/3-át telefonra költöttem, meg minden ami ezzel jár. Elég hamar kiderült, hogy nem fogok vízumot kapni, ezért elküldtem neki a pénzt, hogy jöjjön Ő haza. Erre majd fél év után került sor. 312 órát töltöttem vele, minden perc tökéletes volt, ahogyan Ő is - nekem. De vissza kellett mennie. Ha a találkozás előtt rossz volt nélküle lenni, akkor utána az elviselhetetlen fejezi ki az érzést megfelelően. Mindent megpróbáltam, korrumpálni, protekciót szerezni, de mivel se ingatlanom, se családom, se semmim nincs, nem kaptam vízumot. Neki ott kellett volna hagyni az egyetemet, hogy hazajöhessen, és bár Ő megtette volna, a szülei nem engedték és én sem örültem volna neki. Az idő kegyetlen ellenség és velünk szemben nyert.

    Nem rémísztgetni akarok, vagy bármi ilyesmi, csak gondoljatok arra, mi lesz a találkozás után. Az is lehet, hogy már megtettétek, én nem voltam ilyen bölcs.

    Good luck, V

    "How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

Aktív témák