Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz BosX #1783 üzenetére

    Ezt úgy mondtad mintha az elmúlt 4-5 évben amióta a retekklubon van, még sosem fordult volna elő ilyen :)

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

  • Old Death

    senior tag

    válasz BosX #1785 üzenetére

    mindig is volt reklám :U
    csak az embernek már nem tűnik fel...
    egy epizód cirka 40 perc... azt bőven el lehet osztani, h a hatályos reklámtörvényeknek eleget téve reklám csak 15 percenként szakíthatja meg a műsort.. igaz azt nem írják, h akkor hány percre... szal minden 30 percnél hosszabb, sőt néha még a rövidebb műsorokban is van reklám pl.: Fókusz a vége előtt komoly 90 másodperccel... Marsi néni visszatér elmondja, h holnap mi lesz (ismét érdekes műsor :U ) majd elköszön

    szerk.: majd megtanulok írni is, helyesen...

    [Szerkesztve]

    ''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

  • Old Death

    senior tag

    válasz BosX #1792 üzenetére

    mert az mtv nem kereskedelmi csatorna... ezért nem rak bele reklámot :)
    minden adó azért adja hangosabban a reklámot, mert feltételzik, h te nagy ívben sz@rsz rá így nem is tartózkodsz a helyiségben, no de nem azért adják hangosabban, h meghalljad a 13 perces reklámblokk végét, hanem azért, h a reklámokat halljad és költsed a lóvéd...
    nos igen a műsorsugárzási-szerződésben fel lehet ilyet tüntetni, h nem lehet megszakítani az adott műsort lásd pl.: Schindler listája, erre a nagypofáju retek klub meg azt mondja, h a film témája ill. erkölcsi okok miatt nem szakítják meg a filmet, na itt széjjel röhögtem magam, ha már nem lehet akkor állítsuk be úgy, h mi fasza csávók vagyunk és tiszteletben tartjuk a jó ízlést ill. a témát, na ez az igazán szánalmas...
    de hogy visszatérjek a sorozatok kontra reklám témára. a sorozatok arra vannak, h reklám(ok) legyen(ek) bennük (sajnos)
    a reklámokkal nem lehet mit csinálni azaz lehet, amikor reklám jön előtte 2mp-el leveszik a logót, na akkor kell lehalkítani a tv-t és az említett effektusokat véghez vinni ;)

    ''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

  • Old Death

    senior tag

    válasz BosX #1804 üzenetére

    hát én azt kihagytam... Oscar-szintű gála pfff.... csak bele néztem de annyi is megártott... sokkolt engem... meg nem is igazán értettem, h most mi van? miért elmúlt 7 év? no mindegy aki hülye haljon meg

    Gambit: vagy hüje? ;]

    ''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

Aktív témák