Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alex91

    félisten

    válasz Alex91 #1875 üzenetére

    Bar lehet, hogy a HP valamivel dragabb ara 2 toner csere utan (ha utangyartottat veszel) megterul...

    Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

  • Tristis

    őstag

    válasz Alex91 #1875 üzenetére

    Nos utánanéztem ennek-annak.

    Tapasztalataim (ezeket találtam, mint legjobb vétel):
    - Hp 1005 MP utángyártott toner 5.500Ft (tonerház) 2000lap egységes 800Ft szállítási költség 3,15Ft/lap
    - Samsung SCX utángyártott toner 7.000Ft (vatera) 3000lap (elsőre csak 1000) egységes 800Ft szállítási költség 2,6Ft/lap
    - Canon PGI-5 Black 300Ft/25 ml (ha jól tudom) talán 300lap egységes 800Ft szállítási költség (3db-os próga vásárlás) 1.3-1.5Ft/lap hosszútávra

    Nos olyat hallottam, hogy a tintás nyomtató feje hamarabb elromolhat, ezért érdemesebb lene talán lézert venni hosszú távra. Szervízvéleményeket kérnék ezzel kapcsolatban. Fotó nem lesz nyomtatva.
    Szerintetek megéri ezt a kockázatot (utángyártott festék) egy ilyen drága (28eFt) nyomtató?
    Bár nem hiszem, hogy árulnák, ha szar lenne;-). Ha nyomtatót kéne venni most az ip 1800 lenne és verném bele a 180Ft-s patront, csak sajnos most mások az igények.
    Nem tudom, hogy ilyen tonerárak mellett érdemes-e töltetni...

    Utolsó véleményeket kérek. Nekem a hp egyre hátrébb megy a sorban...

    ui.: persze találtam tonerport 1500Ft/120gramm (k. 1800-2000 ol lehet) áron...

    [ Szerkesztve ]

    Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

Új hozzászólás Aktív témák