Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • masterful87

    senior tag

    válasz tothbe #2883 üzenetére

    Kicsit kitakarítottam a nyomtatót, sőt... ami szivacs van benne az most szinte mint az új! :)

    Kivétel a hulladéktintagyűjtő filc, mert ahhoz lehetetlen hozzáférni.

    Tehát szerettem volna letesztelni, hogy mi az eredmény... de nagyot hibáztam!

    Mivel már valamelyik szín fogyóban volt, ezért nem engedett fejtisztítást... hát leszedtem az SSC-t!

    Sajnos a nagy kavarásban már nem igen emlékszem pontosan arra, hogy miket csináltam, de az eredmény először az lett, hogy a fekete, a sárga, és a cián kifogyott (mindhárom már 20% alatt volt!), most meg már ott tartok, hogy egyik se eredeti, cseréljem csak ki mindet!!!

    Először kértem fejtisztítást, aztán utána cseréltem ki a 3 festéket, és aztán még valamit kavartam, próbálgattam az ink resetet, de csak a Check-re nyomtam rá, és az se talált semmit, utána meg rányomtam a reset counterre, és aszem ez volt a legvége, ez volt az utolsó mellényúlásom! :S

    Van benne olyan festék is, ami eddig is benne volt, igazából még soha nem írta, hogy nem ismeri fel őket, nem eredetik...

    Hogy sikerült így eltolnom a dolgokat?
    És valahogyan még menthetőek a festékek, vagy azoknak a chipjét végleg kiütötte, és mehetnek a kukába? :(

    Gondolom ha letörlöm az SSC-t, akkor se leszek előrébb?

Új hozzászólás Aktív témák