Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz S_x96x_S #41324 üzenetére

    Az Nvidia ugye szerverplatformokat kínál AI ra elsősorban. AZ célpiac, ott nem ezzel szórakoznak mert oda ez kevés. A M2 Ultra jó lesz stúdióba meg ilyesmi de AI szinten szerintem kicsi cégeknek megfelel,de egy komolyabb cég inkább a Szerverplatformokra ugrik amik többszörös sebeségre és teljesítényre képesek igaz többszörös áron ,de sokkal több memóriával és teljesítménynnel, gazdálkodnak, bővithetőek, ráadásul összeköthető az Nvidia DGX Clouddal, amivel együtt tud dolgozni. Pl egy régebbi DGX- vagy új HGX [link] mellanox connecttel töbszörös sávszéllel Epyc platformmal elég brutális teljesítményt képvisel. Mint írtam az Nvidiának nincs ide szerintem jelenleg semmi mert a szerverekhez ez túl kevés a stúdió eszközökhöz túl sok az AI teljesítménye. érdekes megközelítés, de azt gondolom hogy ezt szerintem szerver platform szinten simán le tudja fedni akár Amd akár Nvidia,ha nagyon akarja

    ÉN szerintem inkább méretük órási, nem egészen erről kellene szólnia azért egy Chipletes GPU nak : Ezek az Nvidia A100-H100 méretével vetekszenek szinte.
    Amit linkeltél ugye egy Apple sajtóközlemény, egy promó . Mi mást is írhatnának?

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák