Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zoltanz

    veterán

    válasz DigitXT #3082 üzenetére

    "Teszem azt rád hallgatva valaki beszalad a boltba egy HD5670-ért, mert az már DX11-es, és kap egy jó kis diavetítést, akkor mit mondasz majd neki?"

    Nem a milyen VGA kártyát vegyek totyikban vagyunk, nem szoktam tippeket adni amúgy, néha ha valakivel hasonló érdeklődési körön vagyunk, megmondom, hogy én mit vennék, ennyi. Láttam márt a Dirt2 HD 5xxx en szaladgálni, van amit el lehet dönteni egy képből milyen, van amit csak mozgóképen amúgy, de amiről beszélünk az kivehető mindkettőn. :U

    "az a 8600GT nem egy mai darab, s vigyázz, az csak DX10-es"

    Igen ezt nem tudtam, köszi szépen mostmár sokkal okosabb vagyok.... Nem 10 éve dolgozok IT területen.

    [ Szerkesztve ]

  • rocket

    nagyúr

    válasz DigitXT #3082 üzenetére

    "Abba amúgy belegondoltál, hogy jelenleg csak a HD58xx és fölfelé tudja tökéletes minőségben (minden max., AA+16xAF és 60 fps egy 60 Hz-es TFT-n) futtatni a tesszellációs+agyon HDAO-zott (és főleg több, apró árnyékkal megtűzdelt) kutyafülét? Teszem azt rád hallgatva valaki beszalad a boltba egy HD5670-ért, mert az már DX11-es, és kap egy jó kis diavetítést, akkor mit mondasz majd neki? Azt, hogy bocs? (És még nem is a legrosszabbat mondtam, csak erről röppent fel legutóbb hír, hogy jön. Nyilván lesznek belépő szintű modellek is, amin aztán pláne igaz lesz ez.)"

    Miert varod el egy mainstream kartyatol, hogy mainstream felbontasban, ultra beallitasokkal futassa normalis sebesseggel?

    Sokan teljesen elvesztettek a realitas erzekuket, es hozza szoktak a konzol portok nyujtotta sebesseghez, aztan ha egy jatek megse csak azt nyutja, akkor meg keptelenek eszre venni a fatol az erdot.
    Azt mar megfigyeltem azok osztjak az aldast a DIRT2 DX11 minosegevel kapcsolatban akik nem is lattak meg DX11 alatt, igy ez inkabb savanyu a szolonek tunik ;)
    Nem gond egyebkent, amig ti ezen vitatkoztok en tokeletesen jatszhato minosegben jatszom a gagyi DX11-es HD5770 kartyammal, gagyi minosegu DX11 alatt, 1680x1050-ben, 4xAA-val Ultra beallitasok mellett :DDD

    Akar tetszik, akar nem, a DX11 mar most sokkal elorebb tart mint a DX10/DX10.1 hasonlo ido elteltevel, aztan milesz majd a kesobbiekben kiderul, ha a pletykak igazak, es az NV valoban osszedobott egy utos DX11 teljesitmenyt minden pompajaban, akkor felfognak gyorsulni az esemenyek, ha megse igazak a pletykak akkor az AMD-n mulik minden :)

    "A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

Új hozzászólás Aktív témák