Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BiP

    nagyúr

    válasz westlake #21127 üzenetére

    "miszerint a felhasználók minél nagyobb felbontást szeretnének, minél nagyobb FPS-sel, nem pedig RT-t 60 FPS-sel. "
    A nagy többség valóban ez.
    Egy másik szegmens pedig mindent bekapcsol, mindegy mi az :) De ők sem azért kapcsolják be, mert RT, meg de szép, hanem benne van az opció, és hát a max. az max.

    (#21129) b.
    "egy olyan ficsőrrel kapcsolatban ami hozzáad, nem elvesz."
    Hozzá is ad, meg el is vesz. Fogalmazzunk így. Látványban hozzáad, de komoly ára van. (mind teljesítményben, mind pénzben)

    "Én pont leszarom a 4 K-t "
    Nincs több kérdésem. A 4K is hozzáad. Aminek szintén ára van, de aki teheti, érdemes fullHD fölé menni.

    "se fizika, se grafika se semmi nem fejlődik, statikus elemek kapnak egyre nagyobb textúrákat"
    Ezzel sajnos egyet kell érteni. Bár a grafika fejlődik, de pl. az arcmimika vagy a mozgás még mindig messze van a jótól. Hiába techdemózzák (lásd ezeréves Crysis 1 bemutatói), a játékokban, átvezetőkben még mindig kirakatbábuk mozognak.
    Én azt az egyet nem értem meg, hogy a szem fókuszálását miért nem oldották meg még sehol. Nem tűnik bonyolultnak, ellenben sokkal élettelibbek lennének a szereplők, nem a távolba bambulna mindenki.

    (#21136) westlake:
    "azt fogja figyelni, hogy a mellette felrobbanó bomba fénye hogy tükröződik valami felületén. "
    Egyértelműen nem. Mondjuk elég szar példák voltak a keynote-on.
    Összhatásilag, hangulatban nagyon sokat tud hozzáadni a valós fényviszonyok megjelenítése. Más kérdés, hogy egy pörgős multiban ennek kb. semmi jelentősége.
    De mondjuk egy "The Vanishing of Ethan Carter" típusú játék vagy Witcher/Tomb Raider tájkép igen király lehet így. Bár ezeket RT nélkül is élményszerűen lemodellezik már.

    (#21139) Dyingsoul:Meg lehet nézni az AMD vs. nvidia csaták elmúlt ~10 évét.
    Az AMD hozta ki az újabb és újabb feature-öket, az NV meg a nyers dx11 erőt. Mire szavazott a nép? A nyers erőre.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák