Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • balint107

    aktív tag

    válasz Rasiel #33228 üzenetére

    Éppen ezért tartom nem célravezetőnek azt, hogy 3 évre venni egy videokártyát. Régebben én sem voltam "csúcs" kategória. Kb 2 éve még GTX 650-em volt. Aztán lett GTX 660-om, 670-em, 770-em, 970-em. Mindig egy picit ráfizettem. Persze kezdetben még nem volt nálam kiforrott ez az egész, még nem tudtam mit akarok :D... Meg nálam ott van, hogy szeretem is kipróbálni különféle karikat. De ha opcionális akarok lenni, akkor azt csinálom (nám), hogy mindig megvárom a lehetőséget, mikor még jó árban lehet eladni a régit, és kis ráfizetéssel venni újat. Annak nincs értelme, hogy várjak 3 évet, és a drágán megvett kártyát aprópénzért adjam majd tovább, és addig is kössem a kompromisszumokat játékok terén. Vagy kisebb különbözettel megtartani a színvonalat. Kb most a pascal 70-es kártyára lesz valószínű érdemes váltani majd ráfizetéssel a 970 után. Nem hiszem, hogy olyan észveszejtő ára lenne, hogy ne lehetne aránylag jól kijönni egy ilyen cseréből. 980Ti-t én nem vennék a helyedben, hanem megvárnám mint tud a pascal. Mert ahogy a 780Ti-t is hozta a 970 OC úgy ez most is könnyen meglehet. És akkor a 980Ti már egy hatalmas ár-érték bukta lesz. :U Persze ez nem biztos, de mindenképp érdemes várni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák