Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jani04

    aktív tag

    Cicergéshez annyit tudok hozzászólni,hogy én az MSI-vel úgy ahogy szerencsés vagyok.MSI gtx 970 gaming nálam egy játéknál adott minimális hangot.A warthunder ground force-nál egy pályán van minimális hangja.Ezen kívül próbáltam battlefield 4,watch dogs,wot.A beállítást rábíztam az nvidia experience"csodára".(Mindent maxra tett.)
    Csalódott voltam a nyekergés miatt ezért visszaraktam a gépembe az MSI gtx 770-et.Csodák csodája az is pont ennyire és kb ott nyekereg ahol a gtx 970.Gondoltam ez msi betegség.Megkértem egy ismerőst akinek asus strix gtx 970 kártyája van próbáljuk ki a gépemben azt is.
    Az is"zenélt"elég durván.Már teszt progik alatt kezdte.Attól azért ideg rázást kaptam.A srác azt mondta őt nem érdekli mert fülhalagatóval játszik.
    Nem azért írtam le,hogy bárkit megtévesszek.Ezeken a kártyákon kívül volt alkalmam kipróbálni a giga és az evga gtx 970 kártyáit.Mind ciripelt valamennyire.
    Nálam hála istennek a hűtés is rendben van.110 ezerért érezhetem szerencsésnek magam......... :O

Új hozzászólás Aktív témák