Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cs1csó

    félisten

    válasz #34576640 #40554 üzenetére

    Szia, a windows 10 telepítése hogy történt? Pendrive-ot vagy lemezt betetted és azt a partíciót amin a win volt gyalultad és arra telepítetted ezt a "tiszta" windowst? Utána ment fel a legfrissebb nvidia driver? Visual c++-ok ból minden fent van, directx runtime installer? Utána játéktelepítés indítod és jönnek a problémák? Amit leírtam folyamatot abban te, hog csináltál eltérést? Tehát mondjuk nem tiszta win telepítés hanem pl. upgrade, a wines particiót nem gyalultad a telepítés közben (nálam a "c" egy 120-as SSD amint csak a win van ezen telepítésnél MINDEN részt törlök a 100MB-os win-nek fentartott részt az 450(vagy 500MB-os részt is töröltem a 16MB-os részt is mindent majd amikor az egész SSD-t egynek látja a win 10-es telepítő nem is hozok létre új meghajtót hanem kattintok a TOVÁBB-ra és simán a windows maga újra létrehoz mindent - plusz a telepítés végén egyből tolom fel az addig a D-re - egy HDD - letöltött legfrissebb nvidia drivert és a 3D-s dolgokon kívül mindent telepítek - ha ezt nem tenném azonnal netről egyből elkezdi leszendi és újraindításnál teszi is fel a régebbi nvidia drivert rosszúl- nem teszi fel az experiencet de a 3d baromságot felteszik stb.

    Amikor ilyen anomáliák vannak érdemes úgymond visszamenni a kályhához és újrekezdeni az egészet (ha jól értem a win 8-on minden okés volt tehát mondhatjuk hogy a hardvert kizárhatjuk - kábelek stb. ?)

Új hozzászólás Aktív témák