Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jani04

    aktív tag

    Sziasztok.
    Most nem azért de megy minden szinten ez a vr dolog a most elérhető kártyákkal.Szerintem ez egy felesleges szőrszálhasogatás minden oldalról.Szerény véleményem szerint ez még odébb van.Anyagilag a nagy többség számára itthon.
    Akárkinek raktam össze gépet az utóbbi 2 évben mindenki elégedett vele.Tökmindegy milyen kártyát raktam bele.Oké voltak gondok mindkét oldalon de azért nem volt vészes annyira.
    Azonban 3 közülük elkezdte olvasgatni a ph-t mióta összeraktam nekik a gépet.Én barom megmutattam honnan merítem az ihletet.
    1 390-es kártya tulaj,egy 970-es kártya tulaj és egy 390x-es kártyatulajdonos.Mindenki szuperül elvolt a géppel míg el nem kezdték olvasni a ph-t.Abból is a hozzászólásokat.Azóta a gtx 970 tulaj elakarja adni a kártyát a 390-es tulaj túrja az agyam miért nem gtx-et vásároltattam vele a 390x-es tulaj meg most jön rá arra amit mondtam neki a gép összevásárlásakor.Miszerint drága az a kártya ahhoz amit tud.
    Bocsánat ezért a hosszúra nyúlt szösszenetért.
    Ékes példája annak,hogy némely dolgok értelmes kezekben gyógyszerek míg barmok kezében halálos fegyverek.(PH) ;]

    Olvasás szempontjából értem a dolgot.Nem mindegy ki olvassa és hogyan....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák