Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • M^xx

    aktív tag

    válasz HSM #11635 üzenetére

    Pár monitor volt már a kezem között, vétel és eladás előtt mindig összehasonlítottam a leváltandó modellt a következővel. Jópár éve úgy kb 5 hogy cseréltem egy 22" samsung TN monitort egy IPS-re, mielőtt megvásároltam elmentem az OAZIS-os srácokhoz a monitorommal együtt egy összehasonlításra. A monitorok bekapcsolása után meglepő módon nem volt lényeges különbség (LG W2600HP és valamilyen NEC) IPS és TN között. A méretkülönbség "26" és a vételi szándékom miatt lecseréltem a TN-t. Az évek alatt persze előjöttek a paneltípusokból adódó különbségek pl képszerkesztésnél. Mindaddig elégedetten használtam míg lenem cseréltem egy Benq XL2420T 120Hz-re minimális képromlás ugyan jelentkezett, de a 120Hz mindent feledtetett velem, IMÁDOM! Ezen felindulásból vásároltam egy ASUS VG278HE szintén TN panelos monitort a nagyobb méret miatt a két TN monitort összehasonlítva jött a rémálom, két napon keresztül állítgattam az ASUS monitort, hogy hozza a BENQ minőségét, de sajnos lemondtam róla, egyszerűen siralmas minőségű panellel van szerelve, ezzel arra akarok kilyukadni, hogy TN panelok között is óriásian nagy különbségek vannak.

    Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

Új hozzászólás Aktív témák