Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Muerte

    addikt

    válasz ->Raizen<- #5440 üzenetére

    1.Gondoltam hogy ezzel a baromsággal jössz majd,gondolom nem sokat játszol főleg FPS-el mert akkor nem lenne ilyen vicces.
    Először is az marhaság amit rengetegen állítanak h az ember szeme 24 FPS felett nem lát különbséget azt a film iparból szopták mert ott valóban annyi de egy speciális elmosással Te folyamatosnak látod a képet(ami rohadtul nem az),csakhogy egy játékban ez nem így van.Próbálj már ki légyszi egy komolyabb autóst vagy fps-t 24 frammel aztán 120-al azután beszélgessünk erről.De akár itt is egy példa, csak aztán még nehogy itt se lásd a különbséget ;] [link]

    2.A proci.Nekem i7 940XM van a gépemben és ha visszaveszem 3,5Gh-ről 3GH-re 10 FPS-el kevesebbet kapok pl.Mafia2 benchmarkba,szóval máskor akkor nevetgélj rajtam inkább ha Te is alátudod személyes tapasztalataiddal támasztani a nevetésed tárgyát.
    5441" Száguldani fog" Ez is túlzás,mert nem fog higgyjed csak el nyugodtan nekem.
    Kb.azonos de inkább alatta lesz teljesítményben az enyémnek és ezen sem száguld minden maxon!Vagy neked van ilyen teljesítményű notid onnan veszed az infókat?

    UFF_Peace

    t72killer: vagy egy r3-ba ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák