Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adamka16

    őstag

    Sziasztok!
    Kaptam egy ASUS F3T(c) típusú notebookot ingyen de egy kicsit fel szeretném túrbózni, ha már egyszer sikerült megcsinálnom a vga problémáját :)
    Elméletileg lehet csatlakoztatni az alaplaphoz kékfogat, csati is ki van építve, csak szerintem ez nem az a verzió ami raktak vagy nem kérték bele anno. Szerintetek ha veszek egy ilyen modult és rádugom akkor minden gond nélkül felismeri a gép?
    Másik kérdésem, hogy ha processzort cserélek benne a mostani turion 64 2,2 ghz-es helyett milyen procit rakhatok vele amit támogatni fog a lap+bios egyaránt? (gondolok itt a két magos processzorokra.)
    Végül de nem utolsó sorban van az alaplapon még egy plusz csatlakozás, viszont nem tudom mit lehetne oda csatlakoztatni, esetleg csatlakozóról, elhelyezkedéséről nem lehetne megállapítani mi célt szolgál, mit lehet rákötni?
    Utolsó utáni kérdésem ami megválaszolatlan még egyenlőre, hogy párszor bekapcsológombbal be tudtam kapcsolni a notebookot, viszont pár indítás után, csak az ugyan abba a sorba lévő media player gombbal indul csak el a notebook, viszont kikapcsolni a kikapcsológombbal lehet csak. Ezt mi okozhatja? Bios sérülhetett valszeg és egy frissítéssel orvosolni lehetne?

Új hozzászólás Aktív témák