Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sz0tyi

    csendes tag

    sziasztok!
    Asus a9rp-z94rp a gépem. Tök véletlen vettem ezt a típust. Igazság szerint alapjában véve jók a tapasztalataim. A DVD írója adta meg magát. Nem ír, csak olvas. Lézer bemérési hibára hivatkozik, vagy vmi ilyesmire. A nyári legmelegebb időszakban elég sokat használódott, és emiatt makkanhatott meg. Eddig a szervíz hozzáállása is tetszik a dologhoz. Más gyártóknál ha leveszed a hátlapot már garanciavesztéssel fenyegetnek. Felhívtam a szervízt, és kérdeztem ezt-azt. Alapból, ha nem akarom nem küldöm be a géppel a winchestert, futárszolgálat hozza viszi. A bejelentés után egy nappal jönnek érte. Mondjuk vagy 1,5 hét mire visszahozzák, de szerintem ez mindenütt így van. Amúgy a szerkezet stabil megbízható jószágnak tűnik. Nem melegedős. Még egy problémám van vele. A kedvenc tűzfalam, a Blackice PC Protection rendszerhibát okoz neki, ha elkezd futni. Gondolom valami olyasmi lehet az oka, hogy a videokártyának leosztott memóriarészre akar írni a program valahogyan, ha vkinek van valami sárkányfüve azt nagyon szívesen veszem.

Új hozzászólás Aktív témák